>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Grzegorz Bączek

 

 

<

TrenerPREZENTACJAgbaczek min

UWAGA: Wpłaty 100 zł należy dokonać do 10-tego każdego klienta (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego spotkania będzie weryfikacja wpłat. Brak danych dotyczących obsługi będzie skutkiem był TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszonym tymczasowym otrzymanym SMS-ie, aby umożliwić nieprzyjemności.
W przypadku gdy rodzic rodzic wpłaca opłaty miesięczne za dwójkę dzieci - proszę wpłacić całość na trenera u każdego na konto zajęcia uczestniczące dziecko. Wpłaty na określone przeksięgowane i rozliczone.

Konto do wpłat:
Łącki Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
93 8805 0009 0028 7111 2000 0120 - Bączek Grzegorz

UWAGA!!! WAŻNE!!!
Do dnia 23.09 proszę o zainstalowanie w smartfonach aplikacji SPORTBM. Na tej platformie rozpoczniemy pracę w Szkółce od dnia 01.10.2020 - każdy kto nie utworzy konta nie będzie miał możliwości uzyskania informacji o godzinie i dacie treningu (a także innych powiadomień).
W związku z tym proszę po instalacji aplikacji o wysłanie do mnie SMS-em  adresu e-mail oraz imienia i nazwiska dziecka, którego dane konto będzie poźniej dotyczyć. W odpowiedzi na maila otrzymacie zaproszenie do aplikacji, gdzie należy zarejestrować siebie jako opiekuna prawnego i wprowadzić dane zawodnika.

GRUPA NABOROWA - TRENING:

WTOREK - 16: 20 - 17: 20 - Boisko Dunajec
CZWARTEK  - 16: 20- 17: 20
- Boisko Dunajec

Grupa NABOROWA - 2014/15/16

  1. Halaś Daniel
  2. Dynowski Arkadiusz
  3. Prusak Julian
  4. Jasiński Mateusz
  5. Piękoś Kornelia
  6. Szkaradek Przemek
  7. Lora Antoni
  8. Zachariasz Arek
  9. Macheta Leon
  10. Serafin Filip
  11. Zontek Antoni
  12. Jurczak Maksymilian
  13. Różański Kacper
  14. Kulczyk Adam
  15. Kołodziej Krystian
  16. Sadowski Miłosz
  17. Pogwizd Marcin
  18. Kierzkowski Franek
  19. Słomka Adam
  20. Ruchała Jan
  21. Piękoś Jan
  22. Klimczak Dastin
  23. Zaczyk Tymek
  24. Wenecki Adam
  25. Klakla Aleksander
  26. Świder Jan
  27. Pulit Oliwier
  28. Jojczyk Franek
  29. Mika Mikołaj
  30. Pawlik Emilia


ZADANIE DOMOWE
1. Mistrzostwo w piłce  https://www.youtube.com/watch?v=ObncYq18lMw
2. Krok dalej:  https://www.youtube.com/watch?v=-KE37Q79sf4

3. Pull - push:  http: //www.youtube.com/watch?v=roQBiwfiH9Q
4. Fala:  http://www.youtube.com/watch?v=Eggd84qPbcU
5. Pełny obrót:  http://www.youtube.com/watch?v = sbmEBA3nNOw
6. Pojedyncze nożyczki:  http://www.youtube.com/watch?v=QZigbKmkaic
7. Włączasz http://www.youtube.com/watch?v=KTdjAHuOWfE
8. Odkręć http: / /www.youtube.com/watch?v=83A-05801vo
9. Cięcie: http://www.youtube.com/watch?v=D1iPucNaNbk
10. Dryblowanie:  http://www.youtube.com/watch?v = 32_DblngiCA
11. Podeszwa:  http://www.youtube.com/watch? v = y8TWiyItY8c
12. Rolka wewnętrzna: https://www.youtube.com/watch?v=vy3Vp0nVYE4
13. Krok rolka  wewnętrzna pierwszy:  https: //www.youtube.com/watch?v=sRZbWEB30BI
14. Jedne obiekty wewnętrzne / na zewnątrz:  http://www.youtube.com/watch?v=Snt1Sfp1R4g
15. Żonglerka naziemna:  http://www.youtube.com / watch? v = E9c-HFYZnQU
16. Stopy w miejscu uderzają w klapkęhttp://www.youtube.com/watch?v=1zKoA3BxYRQ

burger.pngspagnolo.pngeko_logo.gifsmartowl.pngbarbat.pngburger.pngspagnolo.pngeko_logo.gifsmartowl.pngbarbat.png