>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Grzegorz Bączek

 

 

<

TrenerPREZENTACJAgbaczek min

UWAGA: Wpłaty 100 zł należy dokonać do 10-tego każdego klienta (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego spotkania będzie weryfikacja wpłat. Brak danych dotyczących obsługi będzie skutkiem był TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszonym tymczasowym otrzymanym SMS-ie, aby umożliwić nieprzyjemności.
W przypadku gdy rodzic rodzic rodzic wpłaca opłaty miesięczne za dwójkę dzieci - proszę wpłacić całość na trenera u każdego na konto zajęcia uczestniczące dziecko. Wpłaty na określone przeksięgowane i rozliczone.

Konto do wpłat:
Łącki Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
93 8805 0009 0028 7111 2000 0120 - Baczek Grzegorz

Kierownik grupy 2009
pan / pani:
telefon: 
poczta: 

GRUPA NABOROWA -  TRENING:
WTOREK - 16: 20-17: 20 - Boisko Dunajec
CZWARTEK - 16: 20-17: 20 - Boisko Dunajec

GRUPA 2009 BIAŁA  -  TRENING:
WTOREK - 17:30 - Boisko Dunajec
CZWARTEK - 17:30 - Boisko Dunajec Marakana / Sztuczna 

WAKACJE NA SPORTOWO - ZGRUPOWANIE DOCHODZENIOWE TRENERA G. BĄCZKA  GRUPA 2009 NIEBESKA tr.Nowaka i BIAŁA

UWAGA! Zapisy na obóz przez SMS-a do trenera G. Bączka pod numerem 660-668-399 (imię i nzwisko + termin obozu).

Koszt zgrupowań stacjonarnych - 350 zł !!! (rocznik 2009 i młodsi) płatne u Trenera w dniu rozpoczęcia obozu. !!!

PLAN TRENINGÓW DOCHODZENIOWYCH SIERPIEŃ - 10.08 - 14.08.2020 (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK). 

8:00 - 8:30 - zbiórka
8:45 - 9:15 - gry i zabawa / (drożdżówka)
9:45 - 11:45 - pierwszy trening
12:15 -13: 00 - obiad
13:30 - 15:00 - drugi trening
15:15 - 15:45 -  odbiór zawodników 

Każdy z zawodników ma własną butelkę wody !!!

Zgrupowanie stacjonarne SIERPIEŃ - 10.08 - 14.08 - Mądry Szymon, Sobonkiewicz Kuba, Pazdyk Szymon, Wąsik Stasiu, Barczynski Adrian, Stawiarski Oskar, Szczurek Bartek, Sowa Stasiu,              

Grupa NABOROWA - 2015/15/16

  1. Halaś Daniel
  2. Dynowski Arkadiusz
  3. Prusak Julian
  4. Jasiński Mateusz
  5. Piękoś Kornelia
  6. Szkaradek Przemek
  7. Lora Antoni
  8. Zachariasz Arek
  9. Macheta Leon
  10. Serafin Filip
  11. Zontek Antoni
  12. Jurczak Maksymilian
  13. Różański Kacper
  14. Kulczyk Adam
  15. Kołodziej Krystian
  16. Sadowski Miłosz
  17. Pogwizd Marcin
  18. Kieczkowski Franek
  19. Słomka Adam
  20. Ruchała Jan

GRUPA 2009 BIAŁA 

  1. Rylewicz Franciszek
  2. Sowa Stanisław
  3. Stawiarski Oskar
  4. Strakosz Krzysztof
  5. Barczyński Adrian
  6. Czoch Krzysztof
  7. Czoch Adam
  8. Gabryś Paweł
  9. Kopieński Filip
  10. Krschka Mikołaj
  11. Macfarlan Benjamin
  12. Mróz Milosz
  13. Tokarz Norbert
  14. Wąsik Stanisław
  15. Kaczwińska Wiktoria

ZADANIE DOMOWE
1. Mistrzostwo w piłce  https://www.youtube.com/watch?v=ObncYq18lMw
2. Krok dalej:  https://www.youtube.com/watch?v=-KE37Q79sf4
3. Pull - push:  http: //www.youtube.com/watch?v=roQBiwfiH9Q
4. Fala:  http://www.youtube.com/watch?v=Eggd84qPbcU
5. Pełny obrót:  http://www.youtube.com/watch?v = sbmEBA3nNOw
6. Pojedyncze nożyczki:  http://www.youtube.com/watch?v=QZigbKmkaic
7. Włączasz http://www.youtube.com/watch?v=KTdjAHuOWfE
8. Odkręć http: / /www.youtube.com/watch?v=83A-05801vo
9. Cięcie: http://www.youtube.com/watch?v=D1iPucNaNbk
10. Dryblowanie:  http://www.youtube.com/watch?v = 32_DblngiCA
11. Podeszwa:  http://www.youtube.com/watch? v = y8TWiyItY8c
12. Rolka wewnętrzna: https://www.youtube.com/watch?v=vy3Vp0nVYE4
13. Krok rolka  wewnętrzna pierwszy:  https: //www.youtube.com/watch?v=sRZbWEB30BI
14. Jedne obiekty wewnętrzne / na zewnątrz:  http://www.youtube.com/watch?v=Snt1Sfp1R4g
15. Żonglerka naziemna:  http://www.youtube.com / watch? v = E9c-HFYZnQU
16. Stopy w miejscu uderzają w klapkęhttp://www.youtube.com/watch?v=1zKoA3BxYRQ

barbat.pngeko_logo.gifspagnolo.pngsmartowl.pngburger.pngbarbat.pngeko_logo.gifspagnolo.pngsmartowl.pngburger.png