>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Tomasz Urbańczyk

TrenerPREZENTACJAturbanczyk min

UWAGA: Wpłaty 100 zł należy dokonywać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego miesiąca następować będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłaty lub jakiejkolwiek informacji odnośnie opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszeniu tymczasowym zostanie przekazana SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłatę miesięczną za dwójkę dzieci- prosimy wpłacać całość na konto trenera u którego na zajęcia uczestniczy starsze dziecko. Wpłaty zostaną odpowiednio przeksięgowane i rozliczone.

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW 24.02-29.02

Grupa A:

24.02-Trening 18:45-20:00 Orlik Jezuici
26.02-Trening 18:45-20:00 Orlik Biczyce
28.02-Sparing 15:30- Dunajec-Seniorki Dunajca (więcej info.na treningu)


Grupa B:
24.02-Trening 17:30-18:45 Orlik Jezuici
26.02-Trening 17:30-18:45 Orlik Biczyce
28.02-Sparing 15:30-Dunajec-Seniorki Dunajca (więcej info.na treningu)


Rocznik 2012:
24.02-Trening 16:00 Hala Budowlanka
26.02-Trening 16:00 Hala Jezuici


Lista zawodników:Smoter Oliwier,Garbacz Franek,Motyka Jan,
Jeż Błażej,Kaspar Maxymilian,Włodarz Kacper,Krystian Jasiński,Pawlik Fabian.



Informacje dla rocznika 2006/07:

-Jeżeli zawodnik opuści trzy treningi w miesiącu(nieusprawiedliwione) zostaje natychmiast 
przeniesiony do grupy niżej.Ponadto każde nieodpowiednie zachowanie zawodników oraz
rodziców będzie skutkowało konsekwencjami w postaci zawieszenia.

-obowiązkowy strój dziecka na trening zielona koszulka bawełniana,czarne spodenki,getry pilkarskie(dowolny kolore), brak takiego stroju będę uznawał jako nieobecnośc zawodnika
na treningu

-2 spóznienia na trening = 1 nieobecność

                                  OBOWIĄZUJĄCY PODZIAŁ NA GRUPY:

2006/2007 Grupa A:

  1. Gargula Sebastian
  2. Stanek Karol
  3. Szczepanik Krzysztof
  4. Surówka Jakub
  5. Frelich Jakub
  6. Kalinowska Wiktoria
  7. Paweł Ogorzały
  8. Michał Sosnowski
  9. Łukaszczyk Konrad
  10. Urlik Kacper
  11. Staszak Wiktor
  12. Stojda Kacper
  13. Kwarciński Patryk
  14. Jeż Hubert
  15. Małek Maksymilian
  16. Ormiański Filip
  17. Śmiertka Patryk
  18. Sułkowski Jakub
  19. Wastag Michał
  20. Maciej Gorczowski

2006/2007 Grupa B:

  1. Cepiga Patryk
  2. Sawicki Oskar
  3. Baran Adam
  4. Rumin Piotr
  5. Kaczwiński Kacper
  6. Horodyski Michał
  7. Kumor Magda
  8. Kałużny Bartłomiej
  9. Stawiarski Dominik
  10. Lelito Karol
  11. Góra Marcin
  12. Fałowski Jakub
  13. Jasiński Przemysław
  14. Janur Mateusz
  15. Poręba Tomasz
  16. Bobak Bartłomiej

 

barbat.pngsmartowl.pngeko_logo.gifburger.pngspagnolo.pngbarbat.pngsmartowl.pngeko_logo.gifburger.pngspagnolo.png