Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Jakub Nowak

TrenerPREZENTACJAjnowak min

UWAGA: Wpłaty 130 zł należy dokonywać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego miesiąca następować będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłaty lub jakiejkolwiek informacji odnośnie opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszeniu tymczasowym zostanie przekazana SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.

WAŻNE INFO! Wszyscy zawodnicy chcący brać udział w rozgrywkach ligowych zobowiązani są do wykonania badań lekarskich do dnia 19.03.2021 (informacja nie dotyczy osób, które badania lekarskie mają aktualne). Pozostali - którzy nie są w stanie na własną rękę załatwić badań lekarskich proszę ABY SKONTAKTOWALI SIĘ ZE MNĄ MOŻLIWIE JAK NAJSZYBCIEJ!

 

GRUPA ZIELONA: PAWŁOWSKI, WĘGRZYN, NOWAK, BARAN KAMIL, MICHALIK, FEDKO, MORAŃSKI, OŚWIĘCIMKA, IZWORSKI, RÓŻYCKI, DUDCZAK, MRÓZ, TOMCZUK, PIERZGA, JACAK, TALAR KAMIL, TALAR KAROL, ALEKSANDER, FROEHLICH, KALICIECKI,  DYDA, WIELOSIK,

GRUPA NIEBIESKA: OLEKSY, MĄDRY, LEŚNIAK- GŁĄB, JANIK KONRAD, KOŁBON KAROL, KRAWCZYK, PAZDYK, POTAPCZYK, SZEWCZYK, SZCZUREK, SOBONKIEWICZ, STRAKOSZ, STAWIARSKI, KOPIEŃSKI, MAŁECKI, OGORZAŁEK, IGIELSKI, GRYBOŚ

 

WSZYSTKIE INFORMACJE PRZEKAZYWANE SĄ PRZEZ APLIKACJĘ SPORTBM!

 

Kadry na najbliższe mecze - 05.05 -10.05 (zabieramy czarne getry, legitymacje, czarne spodenki, korki i ochraniacze):

 

 

13.05 - trening 17:30 dla wszystkich nie grających z KS Zakopane

RLM 13.05 mecz godzina 16:00 u siebie z KS Zakopane (zbiórka 15:00 na Dunajcu), kadra: Oleksy, Oświęcimka, Mądry, Potapczyk, Michalik, Sobonkiewicz, Chronowski, Pierzga, Talar Kamil, Talar Karol, Różycki, Kaliciecki, Pazdyk, Ogorzałek, Szewczyk, Leśniak

MLM 15.05 Progress Kraków mecz godzina 14:00 w Krakowie (zbiórka 11:00 na Dunajcu) kadra: Pawłowski, Morański, Dudczak, Fedko, Talar Kamil, Węgrzyn, Nowak, Tomczuk, Jacak, Izworski, Talar Karol, Aleksander, Mróz, Baran, Różycki

OLT 17.05 Przydonica (na wyjeździe zbiórka godzina 15:15 w Przydonicy) kadra: Pawłowski, Aleksander, Baran, Michalik, Dudczak, Fedko, Janik, Węgrzyn, Tomczuk, Talar Kamil, Talar Karol, Jacak, Nowak, Dyda, Mróz, Izworski, Morański

MLM 18.05 Dunajec - Progress Kraków (u siebie, zbiórka 15:00 na Dunajcu) kadra:

 

Terminarz spotkań ligowych:

Kolejka Data kolejki
Liga Termin Miejsce Mecz
9 15-16.05 MLM 15.05 godz. 14:00 Kraków Prograss Kraków-Dunajec
    RLPM 31.05 godz. 16:00 Zakopane KS Zakopane-Dunajec
    IIOLT 17.05 godz. 16:00? Przydonica Dunajec-Przydonica
10 22-23.05 MLM 22.05 godz. 10:00 Marakana Dunajec-Sandecja
    RLPM 22.05 godz. 12:30 Sandecja Sandecja-Dunajec
    IIOLT 23.05 godz. ??:?? Rytro Poprad R-Dunajec
11 29-30.05 MLM 29.05 godz. 00:00 Kraków Wisła Kraków-Dunajec
    RLPM 30.05 godz. 10:00 Marakana Dunajec-Słopnice
    IIOLT 30.05 godz. 12:00 Marakana Dunajec-Ogniwo Piwniczna
12 05-06.06 MLM 05.06 godz. 10:00 Marakana Dunajec-Tarnovia
    RLPM 05.06 godz. 12:00 Marakana Dunajec-Limanovia
13 12-13.06 MLM 12.06 godz. 10:00 Kraków Cracovia-Dunajec
    RLPM 12.06 godz. 11:00 Gorlice Glinik-Dunajec
    IIOLT 11.06 godz. 16:00?? Marakana Dunajec-Gród (na wyjeździe?)
14 19-20.06 MLM 20.06 godz. 10:00 Marakana Dunajec-Limanovia
    RLPM 19.06 godz. 10:00 Marakana Dunajec-Goal
    IIOLT 19.06 godz. 14:00 Grybów Grybovia-Dunajec?
15 26-27.06 RLPM 27.06 godz. 11:00 Raba Wyżna Orkan Raba Wyżna-Dunajec


 

output ELzfHK

 

 

BoxDUN1a min

BoxDUN2a min

BoxDUN3a min

 

WYCHOWANKOWIE KLUBU: