>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Piotr Zachariasz

TrenerPREZENTACJApzachariasz min

UWAGA: Wpłata 100 zł należy dokonać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego następnego następnego będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłat lub jakiejkolwiek informacji dotyczącej opcji opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszonym tymczasowym otrzymanym SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłaty miesięczne za dwójkę dzieci- proszę wpłacić całość na konto trenera u każdego na zajęcia uczestniczące dziecko. Wpłaty objęte odpowiednio przeksięgowane i rozliczone.

 

BADANIA LEKARSKIE:

JAKUB ZIÓŁKOWSKI - BADANIA Ważne DO 06.09.2019
MICHAŁ Kęska - BADANIA Ważne DO 19.03.2019
EDGAR Nieć - BADANIA Ważne DO 10.05.2019
BARTOSZ Pietrzycki - BADANIA Ważne DO 27.03.2020
RAFAŁ CISON - BADANIA Ważne DO 09.10.2019
ARTUR KOZIEŃSKI - BADANIA wazne DO 21.08.2019
ARTUR KOSMYDEL - BADANIA WAŻNE DO 11.03.2020
PIOTR ORLOF - BADANIA WAŻNE DO 25.08.2019
JAKUB HAJDUK - BADANIA WAŻNE DO 21.08.2019
JAKUB DYDA - BADANIA WAŻNE DO 09.10.2019
KACPER CHRUŚLICKI - BADANIA WAŻNE DO 18.03.2020 MARCIN DOBOSZ - BADANIA WAŻNE DO 19.04.2020 ANTONI BEDNAREK-BADANIA WAŻNE DO 05 KAMIL KWARCINSKI-BADANIA WAŻNE DO 10.04.2020 MIKOŁAJ WNĘK - BADANIA WAŻNE DO 10.04.2020

 

 

INFORMACJA DLA ROCZNIKA 2011

AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCY PODZIAŁ GRUP (od NAJBLIŻSZEGO TRENINGU 05.08.2019,)

Wszelkie informacje na temat osiągniętych wyników i punktów dostępne indywidualnie u trenera

 GRUPA 2011 A: 

Szostak Kacper, Sądelski Filip, Bobak Justyna, Kulig Oliwier, Ciastoń Karol, Struziak Sebastian, Kos Tomasz, Olchawa Michał, Urbańczyk Kacper, Chlebek Jakub, Janus Kamil, Serafin Marcel, Frączek Jakub, Świgut Paweł, Poręba Igor, Jakub Basta, Synowiec Jakub 

GRUPA 2011 B: Adam Szarek , Kryczka Jakub, Sieczko Filip, Pawłowski Artur, Kowalczyk Kacper
Mordarski Kamil, Ciągło Radosław, Pyzik Piotr, Gnylewicz Krzysztof, Lorek Karol, Zaryczny Zuzanna, Igor Król, Damian Rutkowski, Julian Miłkowski, Piotr Michalik, Mateusz Ekiert -Kuraś, Mateusz Janisz,  Marcin Popowicz, Maksymilian Koział, Patryk Kryczka, Ignacy Mikulec 

TRENINGI:

Grupa A trening w poniedziałek 16.00 hala Jezuici

Grupa B w poniedziałek trening o 17.30 hala Jezuici

Grupa A trening w czwartek o 17.00 hala szkoła Biznesu

Grupa B trening w czwartek o 16.00 hala szkoła biznesu

Piątek trening motoryczny

SKŁAD NA FINAŁ LIGI W SZALOWEJ 12.12.2019:, Sieczko Filip, Kowalczyk Kacper
  , Zaryczny Zuzanna, Igor Król, Damian Rutkowski, Adam Szarek, Mateusz Janisz, Kryczka Jakub, Kryczka Patryk, Mordarski Kamil, Maksymilian Koział, Gnylewicz Krzysztof, Szostak Kacper, Bobak Justyna, Sądelski Filip, Olchawa Michał, Struziak Sebastian, Świgut Paweł, Frączek Jakub, Basta Jakub, Kos Tomasz, Urbańczyk Kacper, Ciastoń Karol, Kulig Oliwier

Skład na Ligę Talentów w Sosnowcu: Basta Jakub, Kos Tomasz, Urbańczyk Kacper, Szostak Kacper, Bobak Justyna, Sądelski Filip, Ciastoń Karol, Kulig Oliwier, Olchawa Michał, Struziak Sebastian

Skład na turniej Smoka W Krakowie w lutym: Adam Szarek, Maksymilian Koział, Szostak Kacper, Bobak Justyna, Sądelski Filip, Olchawa Michał, Struziak Sebastian, Świgut Paweł, Frączek Jakub, Basta Jakub, Kos Tomasz, Urbańczyk Kacper, Ciastoń Karol, Kulig Oliwier

Jeśli zawodnicy naciskani nie muszą być w stanie jechać, naciskania dostaną kolejni.

 

eko_logo.gifspagnolo.pngbarbat.pngburger.pngsmartowl.pngeko_logo.gifspagnolo.pngbarbat.pngburger.pngsmartowl.png