>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Piotr Zachariasz

TrenerPREZENTACJApzachariasz min

UWAGA: Wpłata 100 zł należy dokonać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego spotkania będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłat lub jakiejkolwiek informacji dotyczy opcji obsługi będzie skutkiem był TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszonym tymczasowym otrzymanym SMS, aby umożliwić nieprzyjemności.

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłaty miesięczne za dwójkę dzieci - proszę wpłacić całość na konto trenera u każdego na zajęcia uczestniczące dziecko. Wpłaty na określone przeksięgowane i rozliczone.

 

BADANIA LEKARSKIE:

JAKUB ZIÓŁKOWSKI - BADANIA Ważne DO 06.09.2019
MICHAŁ Kęska - BADANIA Ważne DO 19.03.2019
EDGAR Nieć - BADANIA Ważne DO 10.05.2019
BARTOSZ Pietrzycki - BADANIA Ważne DO 27.03.2020
RAFAŁ CISON - BADANIA Ważne DO 09.10.2019
ARTUR KOZIEŃSKI - BADANIA wazne DO 21.08.2019
ARTUR KOSMYDEL - BADANIA WAŻNE DO 11.03.2020
PIOTR ORLOF - BADANIA WAŻNE DO 25.08.2019
JAKUB HAJDUK - BADANIA WAŻNE DO 21.08.2019
JAKUB DYDA - BADANIA WAŻNE DO 09.10.2019
KACPER CHRUŚLICKI - BADANIA WAŻNE 18.03. DOBOSZ - BADANIA WAŻNE DO 19.04.2020 ANTONI BEDNAREK-BADANIA WAŻNE DO 05 KAMIL KWARCINSKI-BADANIA WAŻNE DO 10.04.2020 MIKOŁAJ WNĘK - BADANIA WAŻNE DO 10.04.2020

 

 

INFORMACJA DLA ROCZNIKA 2011

AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCY PODZIAŁ GRUP (od NAJBLIŻSZEGO TRENINGU 05.08.2019,)

Wszelkie informacje na temat osiągniętych wyników i punktów dostępne indywidualnie u trenera

 GRUPA 2011 A: 

Szostak Kacper, Sądelski Filip, Bobak Justyna, Kulig Oliwier, Ciastoń Karol, Struziak Sebastian, Kos Tomasz, Olchawa Michał, Urbańczyk Kacper, Chlebek Jakub, Janus Kamil, Serafin Marcel, Frączek Jakub, Świgut Paweł, Poręba Igor, Jakub Basta, Synowiec Jakub 

GRUPA 2011 B: Adam Szarek , Kryczka Jakub, Sieczko Filip, Pawłowski Artur, Kowalczyk Kacper
Mordarski Kamil, Ciągło Radosław, Pyzik Piotr, Gnylewicz Krzysztof, Lorek Karol, Zaryczny Zuzanna, Igor Król, Damian Rutkowski, Julian Miłkowski, Piotr Michalik, Mateusz Ekiert -Kuraś, Mateusz Janisz, Marcin Popowicz, Maksymilian Koział, Patryk Kryczka, Ignacy Mikulec 

TRENINGI:

Grupa A trening w poniedziałek 16.00 hala Jezuici

Grupa B w poniedziałek trening o 17.30 hala Jezuici

Grupa A trening w czwartek o 18.00 hala szkoła podstawowa w Piątkowej

Grupa B trening w czwartek o 16.00 hala szkoła biznesu

Piątek trening motoryczny


 SKŁAD NA TURNIEJ APMT Limanowa CUP 2020 1 MARCA 2020

DRUŻYNA ZIELONYCH: JANUS KAMIL, BASTA JAKUB, OLCHAWA MICHAŁ KOS TOMASZ STRUZIAK SEBASTIAN, SYNOWIEC JAKUB, CIASTOŃ KAROL, KULIG OLIWIER SĄDELSKI FILIP, SZOSTAK KACPER

DRUŻYNA NIEBIESKICH: BOBAK JUSTYNA, URBAŃCZYK KACPER, CHLEBEK JAKUB, FRĄCZEK JAKUB, ŚWIGUT PAWEŁ, PORĘBA IGOR, SZAREK ADAM, KRÓL IGOR, MORDARSKI KAMIL, JANISZ MATEUSZ

WPISOWE OD DRUŻYNY 300 ZŁ. WIĘCEJ INFORMACJI W CZWARTEK PO OTRZYMANIU SZCZEGÓŁOWEGO HARMONOGRAMU ROZGRYWEK

JEŻELI KTOŻ NIE DA RADY JECHAĆ PROSZĘ O INFORMACJĘ ZWROTNĄ. BĘDZIE POWOŁANA KOLEJNA OSOBA

spagnolo.pngsmartowl.pngeko_logo.gifburger.pngbarbat.pngspagnolo.pngsmartowl.pngeko_logo.gifburger.pngbarbat.png