Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Piotr Pietruch

TrenerPREZENTACJAppietruch min

UWAGA: Wpłaty 130 zł należy dokonywać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego miesiąca następować będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłaty lub jakiejkolwiek informacji odnośnie opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszeniu tymczasowym zostanie przekazana SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.

38 8805 0009 0028 7111 2000 0140 - Pietruch Piotr

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłatę miesięczną za dwójkę dzieci- prosimy wpłacać całość na konto trenera u którego na zajęcia uczestniczy starsze dziecko. Wpłaty zostaną odpowiednio przeksięgowane i rozliczone.

 

Podobny obraz


WSZELKIE INFO, SZCZEGÓŁY I BIEŻĄCE ZMIANY TYLKO POPRZEZ APLIKACJĘ SPORTBM !!!!!

UWAGA !!! TRENINGI W OKRESIE OD 31 PAZDZIERNIKA do MARCA:

ORLIKI  2010  ZIELONI

SKRZATY  2014/15  ZIELONI

ŚRODA    16:00-17:30   HALA WSB
PIĄTEK    17:15-19:00   HALA WSB

*proszę już być wstępnie przygotowanym na zmiany godzin na wcześniejsze w okresie wrzesień-pazdziernik, oraz na ewentualną zmianę dnia ze środy na poniedziałek w okresie zimowym od listopada do marca - w zależności od dostępności hal (postarać się nie organizować dzieciom w te dni zajęć dodatkowych)

KADRA: Borkowski Kacper, Burnagiel Marcin,
Faron Piotr, Głąb Franek, Jagiełka Max, Janik Dawid,
Jasiński Patryk, Kapółka Kacper, Kowakowski Bartek, Kruczek Patryk, Majerowski Tomek, Misiaszek Maciej, Ormanty Adam, Pietruch Fabian, Prusak Adrian,Tokarczyk Kuba, Wiktor Piotr, Wnęk Miłosz, Wójs Jakub, Zegzda Fabian, Horodyska Asia, Stasik Max,
KIEROWNIK: Maciej Misiaszek 519-753-488
ASYSTENT: Jakub Kowalski

ŚRODA      18:00-19:00   Hala SP 18 (ul. Broniewskiego)
PIĄTEK      16:00-17:15   Hala WSB (ul. Zielona)

*proszę już być wstępnie przygotowanym na zmiany godzin na 16:00 w okresie wrzesień-pazdziernik, oraz na ewentualną zmianę dnia z poniedziałku na środę w okresie zimowym od listopada do marca - w zależności od dostępności hal (postarać się nie organizować dzieciom w te dni zajęć dodatkowych)

KADRA: Mikołaj Mitas, Rafał Grędziak, Hubert Gąsiorowski, Oli Bernady, Maciej Janur, Pawłowski Henio, Rafał Leśniak, Daniel Wojnecki, Adaś Kupiec, Antek Małek, Rusin Kuba, Michał Nowak, Kantor Fabian, Czup Daniel, Zygmunt Dawid, Zygmunt Filip, Oliwier Poręba, Stasiu Grygiel, Szymon Wójsik, Karol Sekuła, Kacper Wójcik, Antek Lora,
KIEROWNIK: ....................
ASYSTENT: Jakub Kowalski

 

* TRENING DODATKOWY dla 2010 z trenerem Sebastianem Szczepańskim: PONIEDZIAŁEK 16:00 SALA SAMOCHODÓWKI

* TRENINGI BRAMKARSKIE - wszelkie info: trener Grzegorz Kret  880-314-020

 

W SEZONIE 2020/2021 DRUŻYNA ORLIKÓW 2010 BĘDZIE WYSTĘPOWAŁA W III ORAZ GOŚCINNIE W II LIDZE MŁODZIKA!

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OBOWIĄZKOWYM STROJEM TRENINGOWYM SĄ STROJE "IM STUDIO", "SPAGNOLO" LUB INNE ZIELONE KOSZULKI Z LOGIEM DUNAJCA, SPODENKI i DOWOLNE GETRY

.........................................................................................................................................................output ELzfHK

     
     

BoxDUN1a min

BoxDUN2a min

BoxDUN3a min

 

WYCHOWANKOWIE KLUBU: