>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Łukasz Biernacki

TrenerPREZENTACJAlbiernacki min

UWAGA: Wpłaty 100 zł należy dokonywać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego miesiąca następować będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłaty lub jakiejkolwiek informacji odnośnie opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszeniu tymczasowym zostanie przekazana SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłatę miesięczną za dwójkę dzieci- prosimy wpłacać całość na konto trenera u którego na zajęcia uczestniczy starsze dziecko. Wpłaty zostaną odpowiednio przeksięgowane i rozliczone.

 

___________________________________________________________________

Poniedziałek 24.02.2020 Grupa A - sparingi z rocznikiem 2011 

Grupa sala Piątkowa godz. 16.00 (4+1) Bochenek, Bochenek, Gąsiorowski, Korzym, Peciak, Rutkowski, Szkaradek, Śniadecki, Urban

Grupa sala Jezuici godz. 16.00 (3+1) Baczyński, Kulig, Leśniak, Michalik, Ogorzałek, Pachowicz, Pawlik M. Pawlik Sz., Sobczak

___________________________________________________________________
23 luty KajetCup Limanowa 2013
Kadra
Bołoz, Adamek, Janik, Kulig, Sobczak, Kryczka, Szkaradek J
Zawodnicy spotykają się na sali sportowej w Ekonomie w Limanowej ul. Piłsudskiego 1, o godz. 8.45. wyjazd własnymi autami z parkingu Hali MOSiR ul Nadbrzeżna godz. 8.00 Dzieci zabierają koszulki turniejowe i treningowe, czarne spodenki i białe getry, halówki i ochraniacze. wpisowe ok 40-50 zł od dziecka. Godziny trwania turnieju 8.30-15.00
___________________________________________________________________

7 marca APMT Limanowa Cup
___________________________________________________________________

8 marca APMT Limanowa Cup 2013
Kadra
Bołoz, Adamek, Janik, Kulig, Sobczak, Kryczka
Więcej informacji wkrótce...
___________________________________________________________________

14-15 marca ORLEN Beniaminek Krosno CUP
29-31 Bell Sport Zakopane
___________________________________________________________________

Jeżeli dziecko nie może brać udziału w meczu/turnieju proszę o jak najszybszą informację do trenera.
Jeżeli dziecko będzie nieobecne na treningu proszę o informację do trenera.
___________________________________________________________________

ZADANIE DOMOWE
Proszę by zawodnicy wykonywali w domu proste ćwiczenia czucia piłki, znajdują się one tutaj i tutaj.

___________________________________________________________________

Podział na grupy:

Grupa A

 

Grupa B

1

Baczyński Szymon

1

Adamek Max

2

Bochenek Maciej

2

Bołoz Szymon

3

Bochenek Michał

3

Damian Jakub

4

Gąsiorowski Jan

4

Golonka Franek

5

Leśniak Jakub

5

Grędziak Michał

6

Korzym Kacper

6

Janik Rafał

7

Kulig Hubert

7

Janus Dominik

8

Michalik Mateusz

8

Janus Krzysztof

9

Ogorzałek Adam

9

Jaśkowski Jan

10

Pachowicz Jakub

10

Juryk Karol

11

Pawlik Marek

11

Kalinowski Tomasz

12

Pawlik Szymon

12

Kurowski Krystian

13

Peciak Krzysztof

13

 

14

Rutkowski Nikodem

14

Molanda Antoni

15

Sobczak Miłosz

15

Lis Tomasz

16

Szkaradek Aleks

16

Mędoń Radosław

17

Śniadecki Bartosz

17

Miczek Jan

18

Urban Przemysław

18

Strzelec Borys

19

 

19

Świerczek Kamil

20

 

20

Ulucki Jakub

   

21

Zawiślan Adam

   

22

Zelek Sebastian

smartowl.pngburger.pngspagnolo.pngeko_logo.gifbarbat.pngsmartowl.pngburger.pngspagnolo.pngeko_logo.gifbarbat.png