>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Łukasz Biernacki

TrenerPREZENTACJAlbiernacki min

UWAGA: Wpłaty 100 zł należy dokonywać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego miesiąca następować będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłaty lub jakiejkolwiek informacji odnośnie opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszeniu tymczasowym zostanie przekazana SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłatę miesięczną za dwójkę dzieci- prosimy wpłacać całość na konto trenera u którego na zajęcia uczestniczy starsze dziecko. Wpłaty zostaną odpowiednio przeksięgowane i rozliczone.

___________________________________________________________________

26 stycznia halowy turniej 5lecie Vivio Gorlice
Kadra
Adamek, Boloz, Golonka, Damian, Grędziak, Janus D, Janus K, Jaśkowski, Juryk, Kalinowski,Kurowski, Molanda, Mędoń,  Świerczek, Ulucki, Zelek
Wyjazd Busem godz 7.10 z parkingu hali MOSiR ul Nadbrzeżna, dzieci zabierają ze sobą zielone koszulki treningowe, czarne spodenki i białe getry, ochraniacze, obuwie halowe, zdrowa żywność, woda mineralna. Przewidziany ciepły posiłek, czas trwania turnieju godz. 8.30-15.30. Wpisowe + bus ok 60-80 zł. 

Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach ul. Wyszyńskiego 18 (wjazd naprzeciw przystanku autobusowego przy blokach). Parking znajduje się przy hali i jest niestrzeżony


___________________________________________________________________

15 luty Beniaminek Krosno Profbud cup
___________________________________________________________________

22 luty KajetCup Limanowa
23 luty Kajec Cup limanowa 2013

___________________________________________________________________

7 marca APMT Limanowa Cup
8 marca APMT Limanowa Cup 2013
___________________________________________________________________

14-15 marca ORLEN Beniaminek Krosno CUP
29-31 Bell Sport Zakopane
___________________________________________________________________

Jeżeli dziecko nie może brać udziału w meczu/turnieju proszę o jak najszybszą informację do trenera.
Jeżeli dziecko będzie nieobecne na treningu proszę o informację do trenera.
___________________________________________________________________

ZADANIE DOMOWE
Proszę by zawodnicy wykonywali w domu proste ćwiczenia czucia piłki, znajdują się one tutaj i tutaj.

___________________________________________________________________

Podział na grupy:

Grupa A

 

Grupa B

1

Baczyński Szymon

1

Adamek Max

2

Bochenek Maciej

2

Bołoz Szymon

3

Bochenek Michał

3

Damian Jakub

4

Gąsiorowski Jan

4

Golonka Franek

5

Gryzło Franek

5

Grędziak Michał

6

Leśniak Jakub

6

Janik Rafał

7

Korzym Kacper

7

Janus Dominik

8

Kulig Hubert

8

Janus Krzysztof

9

Michalik Mateusz

9

Jaśkowski Jan

10

Ogorzałek Adam

10

Juryk Karol

11

Pachowicz Jakub

11

Kalinowski Tomasz

12

Pawlik Marek

12

Kurowski Krystian

13

Pawlik Szymon

13

Kloze Tymoteusz

14

Peciak Krzysztof

14

Molanda Antoni

15

Rutkowski Nikodem

15

Lis Tomasz

16

Sobczak Miłosz

16

Mędoń Radosław

17

Szkaradek Aleks

17

Miczek Jan

18

Śniadecki Bartosz

18

Strzelec Borys

19

Urban Przemysław

19

Świerczek Kamil

20

 

20

Ulucki Jakub

   

21

Zawiślan Adam

   

22

Zelek Sebastian

spagnolo.pngburger.pngeko_logo.gifbarbat.pngsmartowl.pngspagnolo.pngburger.pngeko_logo.gifbarbat.pngsmartowl.png