>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Kamil Gródek

Kamil Gródek
Informacje:
LRM EXPORT 4692036827372 20190825 111400112jpeg


Telefon: 531-683-133
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Grupy: 2005A, 2008 B/C

 

UWAGA: Wpłaty 100 zł należy dokonywać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego miesiąca następować będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłaty lub jakiejkolwiek informacji odnośnie opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszeniu tymczasowym zostanie przekazana SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłatę miesięczną za dwójkę dzieci- prosimy wpłacać całość na konto trenera u którego na zajęcia uczestniczy starsze dziecko. Wpłaty zostaną odpowiednio przeksięgowane i rozliczone.

Informacje dla rodziców:

PLAN TRENINGOWY

 DATA

2008 B

2008 C

TRAMPKARZE 2005/06

9.12
Hala Budowlanka
17:10-18:30



Hala Budowlanka
17:10-18:30




10.12

 

 

Orlik Jezuici 
16:30-18:00

11.12

Hala Budowlanka
17:20-18:30

Hala Budowlanka
16:10-17:20
 

 

12.12

Orlik Tęgoborze
18:00-19:30

 14.12

Turniej 

 

 

 

2005/06A:
Treningi w okresie zimowym:
Wtorki -  Orlik Jezuci 16:30-18:00
Czwartki - Orlik w Tęgoborzy godz.18:00-19:30

 



Obóz stacjonarny 2020 > 3-7.02 - II tydzień ferii

Koszt: 350zł
Zapisy SMS : tel: 531-683-133

RAMOWY PLAN OBOZU 2008/2009 – 3.02-7.02
Codziennie od 8:00-16:00

 

PON

WT

ŚR

CZW

PT

Rano

-Trening I

-Trening I

-Trening I

-Trening I

-Trening I

Do południa/w południe

-Obiad
-Test wiedzy piłkarskiej
-Trening motoryczny

-Turniej Fifa
-Obiad
-Trening II

-Obiad
-Spotkanie z sędzia piłkarskim (test)


-Trening motoryczny

-Obiad

-Trening II

-Obiad

-Turniej Fifa Finały

Po południu

-Trening II

-Basen/Łyżwy

-Kino

-Basen/Łyżwy
(Park trampolin)

-Sparing/Trening II
-Zakończenie obozu, wręczenie nagród


Koszt 350 zł
Zawodnicy mają zapewnione:
-Trening na boisku/hali (w zależności od pogody)
-Wyjście na basen lub łyżwy 2x lub park trampolin
-Wyjście do kina
-Test wiedzy piłkarskiej
-Spotkanie z Sędzią piłkarskim dot.przepisów gry
-Nagrody dla najlepszych zawodników
Codziennie:

-Obiad
-Drożdżówki
-Woda




Kadra trenująca: Zając, Dziedzic, Baraściak, Michalik, Szymański, Jabłoński, Tomczyk, Błaszczyk, Bochenek, Gasparski, Kohli, Kruczek, Kęska, Romuzga, Olchawa, Bieryt, Peciak, Ormiański, Pawłowski, Aleksander, Pawłowski, Dybaś, Pomietło.

_____________________________________________________________________________________________

2008B/C:

Treningi w okresie zimowym: Hala ZS Budowlanych: 
Poniedziałki - 17:15-18:30 - B,C
Środy - 16:10-17:20 - C, 17:20-18:30 - B 




14.12 Turniej w Nowym Sączu (z racji mojegu kursu trenerskiego zastępstwo z tr.Szczepańskim)

Zbiórka  o godz.8:00 - HALA ul.NADBRZEŻNA  - stroje treningowe, czarne spodenki,czarne getry +legitymacje.

Kadra: Chmielowski, Mikulec, Woda, Cisoń, Dziadosz, Sobczak, Liszka, Podolak, Cieślikowski, Więcek. - proszę o potwierdzenie udziału do 11.12 (środa) Wpisowe: 20zł/os - płatne na konto.





Obóz stacjonarny 2020 > 27-31.01 - I tydzień ferii

Koszt: 350zł
Zapisy SMS : tel: 531-683-133

Zapisane osoby: Chmielowski, Dutka, Dąbrowski, 

RAMOWY PLAN OBOZU 2008/2009 – 27.01-31.01
Codziennie od 8:00-16:00

PON

WT

ŚR

CZW

PT

Rano

-Trening I

-Trening I

-Trening I

-Trening I

-Trening I

Do południa/w południe

-Test wiedzy piłkarskiej

-Obiad

-Turniej Fifa
-Obiad
-Spotkanie z Sędzią piłkarskim (test)

-Obiad

-Turniej Fifa

-Obiad

-Trening II

-Obiad

-Turniej Fifa Finał

Po południu

-Trening II

-Basen/Łyżwy

-Kino

-Basen/Łyżwy
(Park trampolin)

-Sparing/Trening II
-Zakończenie obozu, wręczenie nagród



Koszt 350 zł
Zawodnicy mają zapewnione:
-Trening na boisku/hali (w zależności od pogody)
-Wyjście na basen lub łyżwy 2x lub park trampolin
-Wyjście do kina
-Test wiedzy piłkarskiej
-Spotkanie z Sędzią piłkarskim dot.przepisów gry
-Nagrody dla najlepszych zawodników
Codziennie:
-Obiad
-Drożdżówki
-Woda






2008B: Cisoń, Cieślikowski, Dziadosz, Sobczak, Szubryt, Chmielowski, Liszka, Podolak, Faschenkieder, Kubacki, Słaby, Król, Rola, Mikulec, Woda

2008C: Dunikowski, Oracz, Ormanty, Więcek, Berezowski, Ruchała, Siuta, Jaworski, Dutka, Mirojević, Stefański, Dybowicz, Konar, Dąbrowski

 

 

 

eko_logo.gifburger.pngspagnolo.pngbarbat.pngsmartowl.pngeko_logo.gifburger.pngspagnolo.pngbarbat.pngsmartowl.png