>
Strefa Trenera
Zaczekaj...
×

Trener Kamil Gródek

TrenerPREZENTACJAkgrodek min

UWAGA: Wpłaty 100 zł należy dokonywać do 10 każdego miesiąca (tytuł przelewu: IMIĘ_NAZWISKO DZIECKA_MIESIĄC ZA KTÓRY JEST WPŁATA). Do 15 dnia każdego miesiąca następować będzie weryfikacja wpłat. Brak wpłaty lub jakiejkolwiek informacji odnośnie opóźnienia będzie skutkował TYMCZASOWYM ZAWIESZENIEM ZAWODNIKA. Informacja o zawieszeniu tymczasowym zostanie przekazana SMS, aby uniknąć nieprzyjemności.
Numer SUBKONTA: 51 8805 0009 0028 7111 2000 0100Gródek Kamil

W przypadku, gdy rodzic wpłaca opłatę miesięczną za dwójkę dzieci- prosimy wpłacać całość na konto trenera u którego na zajęcia uczestniczy starsze dziecko. Wpłaty zostaną odpowiednio przeksięgowane i rozliczone.
_______________________________________________________________________________________________

 

 PLAN TRENINGOWY DOSTĘPNY W APLIKACJI SPORT-BM!

PLAN TRENINGOWY 26.10-31.10

- GRUPA BIAŁA 1 i 2 - TEN TYDZIEŃ TRENINGI WYJĄTKOWO W PONIEDZIAŁEK, ŚRODĘ O 16:00 (OBIE GRUPY RAZEM) ZE WZGLĘDU NA ZMIANĘ GODZIN. OD LISTOPADA - TAK JAK NIŻEJ - W ŚRODY ORLIK JEZUICI A  W  PIĄTKI HALA JEZUICI (INFO PONIŻEJ)

2006/2007 ZIELONI

2008 BIAŁA 1

2008 BIAŁA 2

 

PONIEDZIAŁEK 
16:00 TŁOKI

PONIEDZIAŁEK 
16:00 TŁOKI

WTOREK 15:30
DUNAJEC

 

 

 

ŚRODA 16:00 DUNAJEC

ŚRODA 16:00 
DUNAJEC

CZWARTEK 15:30
DUNAJEC 

 

PIĄTEK 16:00
TŁOKI


 

SOBOTA MECZ LIGOWY

 


 

 

___________________________________________________________________________

2006/07 ZIELONI:
OD LISTOPADA BĘDZIEMY DZIAŁAĆ 2x w tygodniu Orlik w Biczycach +zajęcia na siłowni (zależnie od obostrzeń związanych z siłownią)
MECZE LIGOWE:

31.10 - SOBOTA - UNIA TARNÓW - DOM - 10:00
7.11 - SOBOTA - UNIA OŚWIĘCIM - WYJAZD - 12:00


Treningi w okresie zimowym (od listopada):

Wtorki 16:30 - Orlik Biczyce (gm.Chełmiec)
Czwartek 16:30 - Orlik Biczyce (gm.Chełmiec)
Piątek ... -  zajęcia na siłowni (motoryka, fitness - obowiązkowe!)

20-22.11 - API CUP ZAKOPANE - ROCZNIK 2007
27-29.11 - API CUP ZAKOPANE - ROCZNIK 2006
18-20.12 - TURNIEJ SZALOWA - ROCZNIK 2007


Kadra trenująca: BEDNAREK, SZCZEPANIK, ZYCH, MAŁEK, STASZAK, TOMCZYK, PAŁKA, WRONA, REMBIASZ, PECIAK, SOSNOWSKI, JANIK, CISOWSKI, FRELICH, BUŹNIAK, GÓRA, JAWOR, FRANCZYK, STOJDA.


_____________________________________________________________________________________________

2008 NIEBIESCY/BIALI:

UWAGA!
>Szczegółowe informacje na temat treningów, godzin, kadry na mecze lub sparingi będą od teraz wysyłane przez aplikację SPORT-BM. W zdecydowanej większości Państwa dzieci posiadają już telefony więc spokojnie można im aplikację SPORT-BM zainstalować i nadać dostęp tak aby one też dostawały powiadomienia. Po pobraniu aplikacji powiadomienia i wiadomości będą Państwo dostawać jak np.powiadomienia Facbooka.



TRENINGI: 

BIAŁA 1 - PONIEDZIAŁEK 16:10, ŚRODA 16:10, PIĄTEK 17:20
BIAŁA 2 - PONIEDZIAŁEK 17:20, ŚRODA 17:20, PIĄTEK 17:20 

TRENINGI W OKRESIE ZIMOWYM (OD LISTOPADA):
ŚRODY - ORLIK JEZUICI (BIAŁA 1 - 16:00-17:15, BIAŁA 2 - 17:15-18:30)
PIĄTKI - HALA JEZUICI (BIAŁA 1 - 16:30-17:40, BIAŁA 2 - 17:40-19:00)

 

Podział na grupy: 

BIAŁA 1:
1.RUSEK, 2.GŁACZYŃSKI, 3.MAGIERA, 4.CISOŃ, 5.LISZKA, 6.WĄSIK, 7.DUTKA, 8.BOŁOZ, 9.WODA, 10.RYLEWICZ, 11.CZOCH, 12.MRÓZ M, 13.TOKARZ, 14.PODOLAK, 15.DZIADOSZ, 16.GABRYŚ, 17.BARCZYŃSKI, 18.KRSCHKA,...


BIAŁA 2:
1.CIEŚLIKOWSKI, 2.SZUBRYT, 3.RUCHAŁA, 4.KONAR O, 5.JAWORSKI, 6.DĄBROWSKI, 7.ORACZ, 8.SŁABY, 9. MIROJEVIĆ, 10.ORMANTY, 11.POPOWICZ, 12.SIKOŃ GRACJAN, 13.KUCIEL P, 14.KRÓL, 15.PODOBIŃSKI, 16.ZYCH K, 17.LEŚNIK, 18. ZIĘCINA, 19.BEREZOWSKI,

 

 

 

smartowl.pngspagnolo.pngburger.pngbarbat.pngeko_logo.gifsmartowl.pngspagnolo.pngburger.pngbarbat.pngeko_logo.gif